Gabinet - Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno Położniczy Paweł Rzymski

Przejdź do treści

Menu główne:

Gabinet

Gabinet powstał z myślą o komforcie i jakości świadczonych usług. Czytelny dojazd, miejsca parkingowe przed posesją, nowoczesny wystrój to cechy na które zwracam szczególną uwagę. 
W gabinecie wykorzystuje nowoczesny, wysokiej klasy ultrasonograf GE Voluson z opcjami 3/4D do obrazowania płodu, badań dopplerowskich w położnictwie, ginekologii i onkologii oraz liniową sondę do badania piersi. 

Komplesowa ultrasonografia mięśni dna miednicy - diagnostyka wypadania macicy, scian pochwy, nietrzymania moczu, gazów, nietrzymania stolca - PFS - Pelvic Floor Sonography metodą opracowaną w niemieckiej klinice w Hagen

Interdyscyplinarne leczenie nietrzymania moczu (operacje taśmami podcewkowymi, Botox do pęcherza moczowego), urofizjoterapia, pessary (pessaroterapia)

Współpracuję z położnymi laktacyjnymi, szkołami rodzenia, fizjoteraputami, specjalistami w dziedzinie endokrynologii, urologii, chorób wewnętrznych, a w szczególności z chirurgią onkologiczną oraz plastyczną. Ultrasonografia piersi z implantami piersi, ocena implantów piersi pooperacyjna i po wielu latach po wszczepieniu, ocena pęknięca implantów piersi

Dzieki wielospecjalistycznemu podejściu, diagnostyka chorób o zbliżonych do ginekologicznych objawach jest prowadzona kompleksowo. 


 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego