Media operacje - Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno Położniczy Paweł Rzymski

Przejdź do treści

Menu główne:

Media operacje


Poniżej znajduja się materiały VIDEO z wykonywanych przeze mnie osobiście operacji u pacjentek, wysokospecjalistycznych badań ultrasonograficznych oraz materiały szkoleniowe i wykłady dla kobiet (w tym linki do wydarzeń, kursów, szkoleń)
Operacja laparoskopowego wyłuszczenia mięśniaka macicy. Małoinwazyjna metoda pozwalająca na usunięcie mięśniaków podsurowicówkowych, śródściennych. Szybka rekonwalescencja - powrót do zwykłej aktywności w ciągu killku dni, a do sportu w ciągu 2 tygodni.
Operacja Laparoskopowego usunięcia macicy nadszyjkowo z jajowodami. Małoinwazyjna metoda pozwalająca na usunięcie macicy w przypadku krwawień niepoddających się leczeniu, mieśniaków macicy i inncyh patologii trzonu macicy. Szybka rekonwalescencja - powrót do zwykłej aktywności w ciągu killku dni, a do sportu w ciągu 2-3 tygodni.
Ultrasonografia Mięśni Dna Miednicy (Pelvic Floor Sonography) - jasno i zrozumiale, przykład metody wykonywanej głowicą dopochwową jako ultrasonografia przekroczowa. Przydatna w precyzyjnej doagnostyce Nietrzymania Moczu (Wysiłkowe Nietrzymanie Moczu i pęcherz nadreaktywny OAB) jak i obniżeniu przedniej ściany pochwy, tylnej ściany pochwy oraz obnizeniu macicy. Ultrasonografia dna miednicy przydatna jest również w rehabilitacji pacjentek.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego